Projekty

Tato stránka je v současné době kódována. Naši geekové pracují opravdu tvrdě, aby vám mohli ukázat naše projekty a znovu spatřit sluneční světlo!

Určitě byste se s námi měli spojit, abychom vás mohli informovat, až bude tato stránka hotová!

Některé z našich projektů

Logo Recruitis.io
Recruitis.io

Recruitis je systém pro správu uchazečů o pracovní pozici (ATS) se sídlem v České republice, který používá mnoho společností, jako je T-Mobile, UniCredit, Seznam.cz, Globus a mnoho dalších. Zajistili jsme vzhled mobilní aplikace pro iOS i Android. Proces návrhu začal analýzou, následovaly wireframy a skončil finálním návrhem uživatelského rozhraní a dalších vizuálních prostředků.

Reference Recruitis.io
Logo INVESTIDO a.s.
INVESTIDO a.s.

INVESTIDO je investiční platforma specializující se na příjmy z pronájmu a zhodnocování nemovitostí v čase. Navrhli jsme investiční platformu, prezentační webové stránky a administrační prostředí. Také jsme vyvinuli celý front-end a podíleli se na vývoji back-endu.

Reference INVESTIDO a.s.
Logo Chef Arena on‑line
Chef Arena on‑line

Chef Arena on-line je streamingová webová služba poskytující svým klientům online kuchařské kurzy. Projekt obnášel tvorbu kompletních designů, vývoj responzivního webového rozhraní a tvorbu administračního prostředí. Součástí vývoje bylo i napojení na ZOOM aplikaci pro umožnění streamování kurzů.

Reference Chef Arena on‑line
Logo Doktor online
Doktor online

Doktor Online slouží primárně jako online dětská pohotovost. Náš tým designérů poskytl tvorbu grafických návrhů od UI webové/mobilní aplikace až po ilustrace. Následně jsme se podíleli na kompletním vývoji front-endu prezentačních stránek.

Reference Doktor online
Logo Mall Group
Mall Group

S kolegy ze skupiny MALL jsme pracovali především na vývoji prodejního portálu MALL Partner. Naše práce spočívala ve správě tohoto portálu a zároveň v integraci nových partnerů do systému.

Reference Mall Group
Logo Anatomie Vzpírání
Anatomie Vzpírání

Díky tomuto portálu už brzy můžete zakusit krásy vzpírání na svou vlastní kůži! V aplikaci si můžete předplatit kompletní knihovnu cviků a předpřipravené sestavy cvičebních plánů přímo od experta v oboru. Naše práce spočívala v sestavě daného řešení, jeho vývoje a samozřejmě i vizuálního rozvržení.

Reference Anatomie Vzpírání
Logo Kulinářské Umění
Kulinářské Umění

Kulinářské umění je platforma, která pomáhá pedagogům, studentům i profesionálům spravovat a sdílet gastronomické know-how. Podílíme se na vytváření 3. verze tohoto projektu ve spolupráci s externími UX a UI studii. Vyvinuli jsme prezentační web i uživatelský portál. Aktuálně pracujeme na nové verzi administrace.

Reference Kulinářské Umění
Logo NejenDvorek
NejenDvorek

nejen DVOREK je restaurace české a moderní gastronomie v centru Pardubic. Vytvořili jsme kompletní design, prezentační stránku, dynamicky generovaný jídelní lístek, galerii a další. Pro tento projekt jsme zvolili framework Laravel a knihovnu Bootstrap.

Reference NejenDvorek
Logo MwPharm brožura
MwPharm brožura

MwPharm je klinická farmakokinetická platforma pro TDM v 21. století. Náš tým designérů vytvořil propagační brožuru pro potenciální klienty a investory. Tato brožura obsahuje informace o příběhu společnosti MwPharm a o všech problémech, které dokáže vyřešit.

Reference MwPharm brožura
Logo Zelt Paradies e‑shop
Zelt Paradies e‑shop

Zelt-Paradies je rakouský e-shop s párty stany pro každou příležitost! Tento e-shop jsme vytvořili zcela od základu, včetně designu, webových stránek a vlastní administrace. Tento projekt jsme realizovali pomocí frameworku Laravel a knihovny CSS Tailwind.

Reference Zelt Paradies e‑shop

Ozvěte se nám
a realizujte svou myšlenku